amlakepardis
13 اسفند 1401 - 19:14

خدمات‌رسانی ۱۳ کمیته تخصصی در اصفهان به گردشگران در نوروز ۱۴۰۲

اصفهان- مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان از خدمات‌رسانی ۱۳ کمیته تخصصی به گردشگران ورودی به اصفهان در نوروز ۱۴۰۲ خبرداد.

علیرضا ایزدی امروز بعد از ظهر شنبه در حاشیه نشست ستاد خدمات سفر استان اصفهان در گفت‌وگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: با توجه به تقارن بهار طبیعت با بهار قرآن تلاش داریم تا در نوروز پیش رو خدمات بهتری به گردشگران ارائه شود.

وی ادامه داد: با توجه به دستورالعمل‌های ارائه‌شده از سوی ستاد خدمات سفر کشور و همچنین برنامه‌ریزی‌ها در دبیرخانه ستاد اجرایی خدمات سفر استان، در نوروز ۱۴۰۲ فعالیت‌های ستاد سفر استان از ۱۰ کمیته به ۱۳ کمیته افزایش‌یافته است.

مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان اصفهان افزود: ۱۳ کمیته ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان عبارت‌اند از کمیته اجرایی خدمات سفر شهر اصفهان که توسط شهرداری اصفهان اجرای می‌شود، کمیته خدمات امداد و نجات که توسط اداره‌کل بحران استانداری اصفهان در سراسر استان اجرا خواهد شد، کمیته هماهنگی امور شهرداری‌های کل استان که توسط اداره‌کل امور شهری استانداری اصفهان اجرا می‌شود و همچنین کمیته هماهنگی امور دهیاری‌ها که توسط اداره‌کل امور روستایی استانداری اصفهان به‌منظور راه‌اندازی ایستگاه‌های امنیت و سلامت و فعالیت‌های مربوط به گردشگری روستایی اجرا می‌شود.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان اصفهان تصریح کرد: کمیته خدمات حمل‌ونقل با هماهنگی اداره‌کل حمل‌ونقل و پایانه‌های استان، کمیته اسکان و رفاه با هماهنگی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی استان، کمیته خدمات بهداشتی، سلامت و محیط‌زیست با هماهنگی دانشگاه علوم پزشکی استان و کمیته خدمات و امور زیر بنایی با هماهنگی اداره‌کل راه و شهرسازی استان فعالیت خواهند کرد.

ایزدی ابراز داشت: کمیته خدمات انتظامی، امنیتی و ترافیک شهری با هماهنگی فرماندهی نیروی انتظامی استان، کمیته نظارت و تنظیم بازار با هماهنگی رئیس سازمان صنعت و معدن و تجارت، کمیته اطلاع‌رسانی، تبلیغات، امور فرهنگی و فضای مجازی با هماهنگی صداوسیمای مرکز اصفهان و کمیته‌های برنامه‌ریزی و آمار و ارزیابی عملکرد و رسیدگی به شکایات با هماهنگی دبیرخانه ستاد سفر استان در طول ایام فعالیت ستاد نوروزی ۱۴۰۲ در پهنه استان اصفهان فعالیت خواهند کرد.

منبع: مهر
شناسه خبر: 1072623